Nawożenie warzyw łomianki

Udaj się na niespotykany odpoczynek do Wisły

Wisła jest malowniczo usytuowanym kurortem w sercu Beskidu Śląskiego. Uchodzi za wart podkreślenia pozycja na turystycznej mapie naszego kraju. W zimie przyciąga amatorów białego szaleństwa, zaś latem zwabia amantów pieszych wędrówek. W związku z tym właśnie każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Noclegi Wisła oferują dostęp do jednej z najszerszych baz turystyczno – rekreacyjnych w naszym kraju. Obok wspomnianych szlaków górskich oraz tras narciarskich, da się tu posługiwać się z sąsiedztwa innych znanych ośrodków – Szczyrku, Ustronia a także Bielska – Białej – jakiejest najwyżej godzinę drogi autem od Wisły.
Miasto jest również znaczącym elementem na międzynarodowej mapie sportu, dlatego, że co roku odbywa się tu Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Pobyt w tym terminie w Wiśle jest totalnie niezapomnianym doznaniem.
Ciepło zapraszamy do Wisły. Czekają tu na Państwa nieskończone atrakcje. Każdy w tym miejscu wypatrzy coś dla siebie o jakiejkolwiek porze roku, wobec tego warto tu spędzić urlop.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap